poniedziałek, 13 kwietnia 2015

Czas na wiedźmy: klub B90.

Na szczęście dla Gdańszczan (nie tylko tych lubiących ciężką muzykę) jakiś czas temu - w sumie całkiem niedawno - rozpoczął swą działalność klub B90.
Klub ten mieści się na terenach Stoczni, konkretnie na ulicy Elektryków.

Tu macie moją - nieporadną trochę - mapę, jak tam dotrzeć. Ale również możecie wejść na stronę klubu i tam kliknąć zakładkę "Lokalizacja", by dowiedzieć się, gdzie ów miejsce się kryję.Bilety na koncerty można nabyć w różnych punktach, np. w Stacji DeLuxe czy w secondhandzie Spirit Of Rock And Roll (ja właśnie tam kupowałam wszystkie bilety), - dla wygodnych - poprzez Internet: tickets.soundrive.pl albo - dla spóźnialskich - w klubie w dniu koncertu (o ile jeszcze będą bilety).

Miałam przyjemność, w ciągu ostatniego półrocza, być na trzech koncertach odbywających się w klubie B90.

Zdjęcia były robione telefonem (nie, nie cegłą), ale w klubie ciemno i.. zimno, strasznie..., a to nie ta bajka! :) Lepsze fotki można bez problemu znaleźć w Internecie, czasami sam klub na swoim facebooku odsyła do stron recenzentów/fotografów. Ja chciałam po prostu podzielić się z Wami swoimi przeżyciami.

  • Behemoth
  • Entombed


  • Black Label SocietyPrzed każdym koncertem/festiwalem fani zostają oznakowani. :)A na koniec takie piękne widoki w drodze na kolejkę. <3