niedziela, 3 kwietnia 2016

Czas na wiedźmy: Instagram. Part 2.

Czas płynie... co widać na instagramie. Niedawno jeszcze całe podłoże było zaścielone kolorowymi liśćmi. A dzisiaj..? Słońce świeci, temperatura zbliża się do magicznej liczby, trawa rośnie, kwiaty kwitną. Inaczej mówiąc, przyroda budzi się do życia, a my razem z nią.
W czasie trwania zimnych pór roku człowiek najchętniej zakopałby się pod pierzyną z książką pod pachą.. albo niekoniecznie, w końcu badania (nie, nie amerykańskie tym razem) pokazały, że większość Polaków nie czyta. 
Czyta się również dla dobra nauki, a nie tylko dla przyjemności (równowaga musi być!), stąd drugie zdjęcie. Przyszli i obecni finansiści oraz księgowi, łączmy się! :D

Jednak kiedy przyjdzie weekend (bądź po prostu wolny dzień) a razem z nim słońce. należy wyjść z domu. Ruch to zdrowie i nie musimy zaraz latać w powietrzu jak pani Ch***, by poczuć się lepiej. Wystarczy spacer. Najlepiej w miłym towarzystwie. ;)


Wieczory można również dobrze wykorzystać. Zwłaszcza gdy pobliskie areny/stadiony i kluby proponują takie świetne koncerty.

Judas Priest i Ufo w Ergo Arenie
Mobb Deep w B90

A kiedy znudzą nas te wszystkie przyjemności, możemy zdecydować, by powalczyć o ważną dla nas sprawę.
A wróciwszy do domu, powitać kubek gorącej herbaty i przytulić się do... swojego pupila. :D


Zapraszam do komentowania! :-)